معاون پژوهشی دانشگاه تهران منصوب شد

۱۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۵ کد : ۲۳۴۲۶ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۳۳۷۰
روابط عمومی دانشگاه تهران: سرپرست دانشگاه تهران طی حکمی دکتر مهدی فکور ثقیه را به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه منصوب کرد.

در متن حکم دکتر سیدمحمد مقیمی خطاب به دکتر مهدی فکور ثقیفه آمده است:

احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به مدت سه سال، به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با سایر معاونان دانشگاه، رؤسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و کلیه ذی‌نفعان دانشگاه و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور از طریق سیاستگذاری پژوهشی، بسط پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای، تربیت سرمایه انسانی پژوهشگر و فناور، ظرفیت سازی، شبکه سازی، کارآفرینی و تولید ایده برای حل مسائل و چالش‌های جامعه و صنعت، تجاری‌سازی نتایج پژوهش، تأمین، تجهیز و توسعه عملکرد آزمایشگاه‌ها، هدفمند کردن فعالیت‌های پژوهشی اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، تسهیل دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات علمی بین‌المللی، گسترش مرزهای دانش از طریق انتشار آثار اصیل و جدید، توجه ویژه به پژوهش‌های علوم انسانی و اجتماعی و ارتقا اخلاق پژوهش را مورد اهتمام قرار دهید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سرپرست دانشگاه تهران همچنین در نامه‌ای جداگانه به دکتر محمد رحیمیان، از زحمات و خدمات ارزشمند ایشان در دوران تصدی معاونت پژوهشی دانشگاه قدردانی کرده است. متن نامه دکتر سیدمحمد مقیمی خطاب به دکتر رحیمیان به این شرح است:

احتراماً با عنایت به اتمام دوره مسئولیت جنابعالی، لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های ارزنده جنابعالی در مدت تصدی معاون پژوهشی دانشگاه تهران تشکر و قدردانی نمایم. امیدوارم همچون گذشته شاهد خدمات ارزشمند شما به جامعه علمی و دانشگاهی خاصه دانشگاه تهران «نماد آموزش عالی کشور» باشیم.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منّان خواستارم.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۲۲ )

نظر شما :