معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران منصوب شد

۰۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۸ کد : ۲۲۹۶۱ اخبار اخبار ستادی خبر
تعداد بازدید:۲۸۷۴
روابط عمومی دانشگاه تهران: با حکم سرپرست دانشگاه تهران، دکتر هادی بهرامی احسان، استاد دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی منصوب شد.

در حکم دکتر سیدمحمد مقیمی، سرپرست دانشگاه تهران، خطاب به دکتر هادی بهرامی احسان آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به مدت سه سال، به‌عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با تعامل سازنده با دیگر معاونان دانشگاه، رؤسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و کلیه ذی‌نفعان دانشگاه و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را از طریق گسترش و تعمیق مبانی اسلامی، اخلاقی و انقلابی در بین دانشگاهیان با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم».
همچنین سرپرست دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، معاون پیشین فرهنگی و اجتماعی، از خدمات و زحمات ایشان در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرده است.

کلید واژه ها: انتصاب دانشگاه تهران


( ۲۱ )

نظر شما :