با حضور رئیس جمهور؛

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۲۵۰۸
روابط عمومی دانشگاه تهران: با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، دوشنبه نوزدهم مهرماه مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار می‌شود

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی با حضور رئیس جمهور، تعداد محدودی از مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استادان و دانشجویان دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، دوشنبه نوزدهم مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رؤسای دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، از جمله سخنرانان این مراسم خواهند بود. همچنین یک استاد به نمایندگی از استادان دانشگاه‌ها و یک دانشجو نیز به نمایندگی از دانشجویان کشور در حضور رئیس جمهور سخنرانی خواهند کرد و پس از آن در پایان مراسم رئیس جمهور به ایراد سخنرانی می‌پردازد.
لازم به ذکر است؛ در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی، حدود ۲۶ نفر از کنکوری‌های برتر در وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و همچنین برترین‌های شاهد و ایثارگر با حضور رئیس جمهور مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲


( ۳۶ )

نظر شما :