اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی کاربردی و تخصصی اینترنت اشیا در پارک علم و فناوری

۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۶ کد : ۱۸۱۸۶ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه عمومی خبر
تعداد بازدید:۷۳۲
روابط عمومی دانشگاه تهران: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری مرکز نوآوری اینترنت اشیا (آیوتیک)، دوره آموزشی اینترنت اشیا (ویژه تابستان ۱۴۰۰) را برگزار می‌کند. در این اطلاعیه آمده است:

این دوره با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی و همراهی افراد مستعد و علاقه‌مند ورود به بازار کار و یا کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیا در مسیری نوین برگزار می‌شود. با توجه به شرایط کنونی و حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان مباحث تئوری این دوره به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و صرفاً کارگاه‌ها و مباحث عملی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم حضوری خواهد بود.
علاقه‌مندان ورود به بازار کار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)، علاقه‌مندان ورود به بازار کار حوزه اینترنت اشیا، استارتاپ‌های تخصصی و کارآفرینان حوزه ICT و IoT، سرمایه‌های فکری شرکت‌ها و سازمان‌های علاقه‌مند به فناوری‌های نوین و همه علاقه‌مندان به فعالیت و کار در زمینه فناوری‌های نوین از مخاطبان این دوره هستند.
لازم به ذکر است، این دوره برای دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی، طراحی شده و اولویت شرکت در دوره با آنان خواهد بود. همچنین برای حضور در این دوره‌ها داشتن حداقل مدرک کارشناسی الزامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مراجعه شود.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری اینترنت اشیا


( ۱ )

نظر شما :