اطلاعیه ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

تعداد بازدید:۱۵۹۹
روابط عمومی دانشگاه تهران: مدیریت منابع انسانی دانشگاه طی اطلاعیه‌ای شرایط ثبت نام آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تاریخ سه‌شنبه مورخ ۱۸/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز شنبه مورخ ۲۲/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ پایان می‌پذیرد. لذا، متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان مذکور قابل دسترس است. آزمون مذکور در روز جمعه مورخ ۲۲/‏۰۵/‏۱۴۰۰‬ برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، بر اساس تبصره ۲ شرایط عمومی داوطلبان مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون، داوطلبانی که به‌صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، مؤسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/‏۱۱/‏۱۳۵۷‬ به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها به حداکثر سن مقرر اضافه می‌شود. حداکثر سن جهت شرکت در آزمون مورد اشاره برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس ۳۵ سال، برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس ۴۰ سال و برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری ۴۵ سال است.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران استخدام


( ۱۴ )

نظر شما :