اطلاعیه نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران (اطلاعیه شماره ۱)

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۶ کد : ۱۶۶۳۸ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه‌های آموزشی خبر
تعداد بازدید:۱۲۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه تهران: معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی دانشگاه تهران را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است:

ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی در رشته‌های مختلف دانشگاه تهران، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند؛ دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در «شیوه‌نامه اجرایی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی و دستورالعمل‌های سازمان سنجش آموزش کشور از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.

ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه مورخ ۰۳/‏۰۳/‏۱۴۰۰‬ ‬ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ خواهد بود و داوطلبان می‌توانند به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت می‌گیرد. ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس / دانشکده مربوط و جهت اطلاع از نحوه انجام مصاحبه به «راهنمای مصاحبه الکترونیکی» به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران مراجعه نمایند.

نکات مهم:

  • انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد.
     
  • ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل‌های معرفی شده از سوی سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظفند در تاریخ‌های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه ثبت نام نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
     
  • ضروری است داوطلبان جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و سایت پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نمایند.
     

داوطلبان جهت دریافت شیوه نامه اجرایی، راهنمای مصاحبه الکترونیکی به این پیوند مراجعه کنند.

کلید واژه ها: معاونت آموزشی آزمون دکتری


( ۲۸ )

نظر شما :

مریم ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۶
با سلام برای ورود به سامانه گلستان و بارگزاری مدارک برای مصاحبه دکترا نیاز به کلمه کاربری و رمز عبور هست. این موارد رو از کجا باید تهیه کنیم
پاسخ مدیر سایت ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۷

با سلام و احترام

لطفا به پیوند https://academics.ut.ac.ir/file/download/news/1621418248-.pdf مراجعه فرمائید. با تشکر