سلسله گزارش‌های عملکرد ۹۹- ۴

گزارش عملکرد مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی

۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۵ کد : ۱۵۶۹۲ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۳
روابط عمومی دانشگاه تهران: مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی دانشگاه تهران که از نوع مؤسسات نوع سوم و تقاضامحور است در سال ۱۳۹۹ با بهره‌گیری از توانایی‌ها و امکانات دانشگاه تهران در حوزه مذکور و با هدف ایجاد ارتباطات بین‌المللی و همکاری با سایر دانشگاه‌های کشور آغاز به کار کرده است.
گزارش عملکرد مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی

یکی از مهمترین برنامه‌های این مؤسسه علاوه بر حمایت از طرح‌های کاربردی و محصول محور، تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه علوم و فناوری‌های کوانتومی جهت ترویج علوم و گسترش فعالیت‌ها در این حوزه است که در این راستا برنامه‌هایی برای حمایت از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد، رساله‌های دکتری، طرح‌های پسادکتری، برگزاری دوره‌های آموزش آزاد و سمینارها دارد.

حوزه‌های اصلی مورد توجه این مؤسسه جهت ترویج و توسعه علوم و فناوری‌های کوانتومی، اطلاعات و ارتباطات کوانتومی، حسگرها و اندازه‌گیر‌ی‌های کوانتومی، شبیه سازی و محاسبات کوانتومی و زیست شناسی کوانتومی است.

در حال حاضر جناب آقای دکتر یاسر عبدی، سرپرست مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی دانشگاه تهران می‌باشند. برای مشاهده عملکرد مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی در سال ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید.

 

گزارش توصیفی-تحلیلی رئیس دانشگاه تهران از عملکرد دانشگاه در سال ۱۳۹۹

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۰

کلید واژه ها: مؤسسه علوم و فناوری‌های کوانتومی گزارش عملکرد دانشگاه تهران


نظر شما :