با حضور معاون دانشگاه

مدیرکل جدید امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران معرفی شد

۰۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۵ کد : ۱۴۰۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۹۳
روابط‌عمومی دانشگاه تهران: در مراسمی که عصر دوم دی‌ماه با حضور معاون و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه، مدیران و مسئولان حوزه دانشجویی در تالار امیرکبیر برگزار شد، از تلاش‌های دکتر محمد اسماعیلی در دوره مدیریت اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران قدردانی و دکتر هادی غفوریان یاورپناه به عنوان مدیر جدید این اداره کل معرفی شد.

دکتر سعید حبیبا، معاون و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک روز پرستار به کادر پرستاری بویژه همکاران مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با قدردانی از تلاش‌های دکتر اسماعیلی در دوره مدیریت وی در اداره کل امور خوابگاه‌ها از وی به عنوان فردی با اخلاق یاد کرد که با همین ویژگی‌های اخلاقی در جهت ارائه خدمات شایسته به دانشجویان تلاش کرد.
دکتر حبیبا مدیریت اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه را از مدیریت‌های بسیار حساس دانشگاه برشمرد و افزود: «خوشبختانه دکتر اسماعیلی با تجربه و تقوایی که داشتند در این مدیریت بسیار خوش درخشیدند».
وی با قدردانی از تلاش‌های مسئولان و مدیران حوزه دانشجویی گفت: «در دوره شیوع بیماری کووید -۱۹ مدیران و کارکنان حوزه‌های مختلف دانشجویی برای ارائه خدمات به دانشجویان و دانشگاهیان تلاش‌های مضاعفی کردند که لازم می‌دانم از تلاش همه این عزیزان بویژه در مرکز بهداشت و درمان‌، مرکز درمانی بزرگمهر، مرکز خدمات دندانپزشکی و مرکز مشاوره دانشگاه به دلیل حضور مستمر و ارائه خدمات در این ایام قدردانی کنم».
دکتر حبیبا در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از دکتر غفوریان یاورپناه برای پذیرش این مسئولیت اظهار امیدواری کارهای بزرگی که در حوزه اداره کل امور خوابگاه‌ها آغاز شده است با حضور وی هرچه سریع‌تر و با توان بیشتری پیش برود.
دکتر غفوریان یاورپناه نیز در این مراسم با طرح ایده " خوابگاه‌های دانشگاه تهران – ایران شهر هوشمند " به چشم انداز طراحی شده متناسب با برنامه توسعه دانشگاه اشاره کرد و جلب مشارکت دانشجویان در مدیریت خوابگاه‌های را امری مهم دانست.
وی با اشاره به ظرفیت خیرین، ایجاد "شبکه حامیان کوی دانشگاه تهران" را یکی از برنامه‌های چشم اندازه طراحی شده برای کوی برشمرد.
دکتر محمد اسماعیلی نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی از مدیران و همکاران خود در اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه و واحدهای مرتبط با این حوزه قدردانی کرد.
 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۴

کلید واژه ها: اداره کل امور خوابگاه‌‌ها تودیع و معارفه ایران شهر هوشمند


( ۱ )

نظر شما :