فراخوان گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

تعداد بازدید:۱۷۴۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به منظور حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعضای هیأت علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده‌های دانش بنیان طی فراخوانی از گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه خبر داد.

بنا بر اعلام پارک علم و فناوری دانشگاه، در این خدمت جدید که تحت عنوان «کمک هزینه تحقیق و توسعه» مطرح است، شرکت‌های دانش‌بنیان برای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و به منظور تقویت بنیه توسعه فناوری شرکت‌، با اعلام نیازهای فناورانه می‌توانند بخشی از هزینه‌های فعالیت‌های تحقیق و توسعه خود را به‌صورت کمک هزینه بلاعوض از طریق بهره‌مندی از این گرنت دریافت کنند.
لازم به ذکر است، تیم‌های پژوهشی دانشگاه که توانمندی حل مسأله در آن حوزه تخصصی و نیاز فناورانه را دارند، می‌توانند پس از ارزیابی صندوق نوآوری و شکوفایی از این حمایت بهره‌مند شوند. سقف کمک هزینه تحقیق و توسعه به ازای هر شرکت دانش‌بنیان، سالانه ۳۰۰ میلیون تومان است که به‌صورت مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت طرح پرداخت می‌شود.
گرنت‌های باز کمک هزینه تحقیق و توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در این پیوند https://ghazal.inif.ir/Nsfund_Project/new/?action=grant قابل دسترس است.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چرایی، فرآیند، شرایط و ملاحظات کمک هزینه تحقیق و توسعه به آدرس https://cbd.inif.ir/grant مراجعه کنند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری کمک هزینه تحقیق و توسعه دانش‌بنیان فناورانه صندوق نوآوری و شکوفایی


( ۳ )

نظر شما :