پیام حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

۰۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۴ کد : ۱۳۶۷۴ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۳۶
روابط عمومی دانشگاه تهران: حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته کشور، پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضی ٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا ﴿۲۳﴾
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
(سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳)


حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران، شهادت مظلومانه دانشمند برجسته و پاسدار رشید انقلاب اسلامی دکتر محسن فخری‌زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و از دانشمندان زبده و شاخص عرصه صنایع راهبردی کشور و استاد سرآمد و نامدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) و جامعه علمی ایران در جنایت تروریستی طراحی و هدایت شده توسط رژیم جعلی، تروریست و کودک‌کش صهیونیستی را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)، خانواده مکرم آن شهید، ملت شریف و مجاهد ایران و آحاد همکاران و همسنگران وی تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.
بدون شک تلاش‌ها و مجاهدت‌های ارزنده و غرورآفرین آن شهید ارجمند در حوزه صنعت دفاعی و دیگر حوزه‌های راهبردی کشور و نیز عرصه مقابله با ویروس کرونا در حافظه تاریخی مردم این سرزمین ماندگار و الهام بخش تربیت یافتگان مکتب امامین انقلاب اسلامی و فرزندان ملت ایران در دانشگاه‌ها و مراکز عالی علم و فن آوری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلق افتخارات و پیشرفت‌های شگفت‌آور دیگر در آینده پیش‌رو خواهد بود.
دشمنان کوردل ملت ایران به‌ویژه طراحان، عاملان و حامیان این جنایت نیز بدانند اینگونه جنایات در عزم و اراده ایرانیان برای ادامه این مسیر پر شکوه و اقتدارآفرین خللی ایجاد نخواهد کرد. امید است انتقام و مجازات سخت از عاملان و آمران آنان در دستور کار مسئولین دفاعی و امنیتی قرار گیرد.


حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران

 

اخبار مرتبط:
رئیس دانشگاه تهران ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کرد

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه تهران به مناسبت شهادت مظلومانه دانشمند بزرگوار شهید دکتر محسن فخری زاده

کلید واژه ها: بسیج دکتر محسن فخری‌زاده وزارت دفاع دانشمند صنایع راهبردی تروریست شهادت


( ۱ )

نظر شما :