با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران:

از فعالیت‌های دانشگاه تهران در حوزه آموزش‌های الکترونیکی تقدیر شد

۲۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۳۵۳۵ اخبار اخبار برگزیده اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۷۷
روابط عمومی دانشگاه تهران: در نشستی با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، از فعالیت‌های دانشگاه تهران در حوزه آموزش‌های الکترونیکی قدردانی شد و لوح تقدیر بیست و دومین جشنواره شهید رجایی به دانشگاه تهران اعطا شد.

 

در این نشست که (۲۷ آبان) با حضور مهندس مسعود شفیعی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و علی شیرین، معاون توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران برگزار شد، لوح تقدیر بیست و دومین جشنواره شهید رجایی به دکتر سید امید فاطمی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات به‌عنوان نماینده دانشگاه تهران اعطا شد. همچنین در این نشست، نسبت به گسترش همکاری‌های دو جانبه در حوزه فناوری اطلاعات و استقرار دولت الکترونیک در کلیه دستگاه‌های اجرایی اطلاعات تأکید شد.
در متن تقدیرنامه‌ای که از سوی انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران و رئیس ستاد بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان صادر شده، خطاب به دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران آمده است:

جناب آقای دکتر محمود نیلی آبادی
رئیس محترم دانشگاه تهران


سلام علیکم
در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تأکیدات دولت محترم تدبیر و امید بر اجرای برنامه‌های اصلاح نظام اداری با هدف ارتقا بهره‌وری، پیشرفت و توسعه استان و بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد، مفتخر به کسب عنوان «دستگاه برگزیده در محور آموزش‌های الکترونیکی» در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال ۱۳۹۹ می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) موفق و مؤید باشید.
لازم به ذکر است، بیست و دومین دوره جشنواره شهید رجایی استان تهران با شعار «توسعه دولت الکترونیک و ارتقا فرهنگ سازمانی با هدف افزایش شفافیت و پاسخگویی و کارآمدی» در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود.

کلید واژه ها: مرکز فناوری اطلاعات آموزش‌های الکترونیکی جشنواره شهید رجایی لوح تقدیر دستگاه برگزیده توسعه دولت الکترونیک


( ۴ )

نظر شما :