‌راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه تهران ویژه نودانشجویان

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۸ کد : ۱۳۳۸۲ اخبار اخبار برگزیده اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۳۵۷۸۰
روابط عمومی دانشگاه تهران: ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی و عرض خیرمقدم به نودانشجویان دانشگاه تهران، با توجه به تداوم وضعیت آموزش از راه دور به دلیل وضعیت اپیدمی کرونا در کشور، اداره کل روابط عمومی با همکاری معاونت‌ها، واحدها و سایر مراکز مربوطه در دانشگاه تهران با هدف تسهیل خدمات رسانی و کمک به نودانشجویان جهت استفاده بهینه از تمامی امکانات، ظرفیت‌ها و خدمات دانشگاهی، اقدام به راه اندازی بسته «راهنمای جامع اطلاعات دانشگاه تهران» ویژه شما عزیزان کرده است.

با توجه به اهمیت آشنایی شما نودانشجوی عزیز با روندها و فرایند‌ها و نیز اطلاع از کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف آموزشی، علمی و پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، دینی و…، خواهشمند است ضمن مراجعه به هریک از آدرس‌ها و لینک‌های ذیل و مطالعه دقیق آنها، نسبت به پیگیری امور و نیازهای خود اقدام نمائید:

 1. معاونت آموزشی: برای آشنایی با فعالیت‌های آموزشی، استفاده از سامانه «پیشخوان خدمات»، استعدادهای درخشان، دوره کهاد (اینجا)، مدل دو وجهی دوره کارشناسی (اینجا)، آیین نامه های بنیاد ملی نخبگان، آئین نامه‌ها و ضوابط آموزشی، تقویم آموزشی و دستورالعمل‌های انتخاب واحد و ثبت نام، حذف و اضافه و … اینجا کلیک نمائید.
   
 2. آموزش الکترونیک: برای آگاهی از نحوه شرکت در کلاس‌های درسی به صورت آنلاین، استفاده از سامانه ایلرن (E-Learn)، و کلیه خدمات مربوط به یادگیری الکترونیک، اینجا کلیک نمائید.
   
 3. مرکز فناوری‌های دیجیتالی: برای آگاهی از سامانه‌‌های اطلاعاتی دانشگاه (اینجا )، برای دسترسی به App(موبایل) و سامانه پشتیبانی خدمات فناوری اطلاعات و فضای مجازی (اینجا ) و برای دسترسی به VPN دانشگاه، دسترسی به منابع علمی از بیرون دانشگاه و ... اینجا کلیک نمائید.
   
 4. معاونت پژوهشی: برای اطلاع از فعالیت‌های معاونت پژوهشی، مصادیق تخلفات پژوهشی (فایل)، نظام‌نامه کد بین‌المللی اخلاق پژوهش (فایل)، سامانه مدیریت همایش‌ها، سامانه نشریات و مجلات علمی و.... اینجا کلیک نمائید.
   
 5. معاونت فرهنگی: برای آگاهی از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان، تشکل‌های اسلامی، نشریات دانشجویی و آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی و.... اینجا کلیک نمائید.
   
 6. معاونت دانشجویی: برای آگاهی از خدمات معاونت دانشجویی، مرامنامه انضباطی (فایل)، و … اینجا کلیک و این فایل را دانلود نمائید.
   
 7. اداره کل امور دانشجویی: برای آگاهی از خدمات در حوزه امور دانشجویی، تغذیه، شورای صنفی، صندوق رفاه، وام دانشجویی و... اینجا کلیک و این (فایل) را دانلود نمائید.
   
 8. مرکز بهداشت و درمان: برای آشنایی با مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران، آشنایی با خدمات دندان پزشکی، بهداشت و درمان در دانشگاه تهران، اینجا کلیک و این فایل را دانلود نمائید.
   
 9. اداره کل خوابگاه‌ها: برای آگاهی از خدمات اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران اینجا کلیک و این فایل را دانلود کنید.
   
 10. مرکز مشاوره: برای آگاهی از خدمات مرکز مشاوره، مشاهده کلیپ‌های آموزشی و مشاوره‌ای و نحوه ارائه خدمات اینجا کلیک و این فایل را دانلود نمائید.
   
 11. صندوق قرض‌الحسنه دانشگاه: برای آگاهی از شرایط عضویت و پرداخت وام قرض‌الحسنه دانشگاه تهران اینجا کلیک و این فایل را دانلود نمائید.
   
 12. کتابخانه مرکزی: برای آشنایی با کتابخانه مرکزی دانشگاه، نحوه استفاده از کتاب‌های کتابخانه (کتاب‌های چاپی و الکترونیک)، آئین‌نامه‌های مربوطه و … اینجا کلیک نمائید.
   
 13. انتشارات دانشگاه تهران: برای آشنایی با انتشارات دانشگاه تهران، آگاهی از تازه‌های انتشار و لیست کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه تهران اینجا کلیک و این فایل را دانلود نمائید.
   
 14. معاونت بین‌الملل: برای اطلاع از فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه تهران، امور اتباع و دانشجویان خارجی، استفاده از فرصت‌های مطالعاتی دانشجویی، شرکت در سمینارها و کنفرانس‌های بین‌المللی و.. اینجا کلیک نمائید.
   
 15. پردیس‌ها، دانشکده‌ها و واحدهای آموزشی: جهت انتخاب و ورود به وب‌سایت اختصاصی پردیس، دانشکده / واحد آموزشی محل تحصیل خود اینجا کلیک کنید.
   
 16. پارک علم و فناوری دانشگاه: جهت آشنایی با فعالیت‌های پارک علم و فناوری، آشنایی با استارت آپ‌ها و شرکت‌های فناور، خدمات قابل ارائه در پارک علم و فناوری و.... اینجا کلیک نمائید.
   
 17. بنیاد حامیان دانشگاه تهران: برای آگاهی از شرایط بورسیه کتاب دانشجویان برتر مقطع کارشناسی (اینجا)، بورسیه دانشجویی و اشتغال دانشجویی و... اینجا کلیک نمائید.
   
 18. راهنمای جامع تلفن دانشگاه: برای دریافت راهنمای جامع تلفن مستقیم کارشناسان و مسئولان مربوطه در ستاد مرکزی دانشگاه و نیز کلیه دانشکده‌ها و واحدهای آموزشی و نیز دپارتمان‌های مربوطه اینجا کلیک نمائید.
   
 19. کانال رسمی دانشگاه تهران: برای آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه تهران در کانال تلگرام به نشانی UTNEWSLINE در تلگرام مراجعه نمائید.

شما نودانشجویان عزیز همچنین می‌توانید فیلم‌های سرود دانشگاه تهران، تاریخ ۸۰ ساله دانشگاه تهران، من دانشگاه تهرانی‌ام، معرفی ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و «آئین استقبال از نودانشجویان سال ۱۳۹۸» را نیز مشاهده نمائید.

دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور وظیفه می‌داند تا نهایت تلاش خود را جهت مهیا ساختن محیطی علمی، بانشاط، همراه با استانداردهای بالای آموزشی و پژوهشی برای شما نو دانشجویان عزیز فراهم نماید.

 

خبر مرتبط:
پیام رئیس دانشگاه تهران خطاب به نودانشجویان

کلید واژه ها: ‌راهنمای جامع اطلاعات نودانشجویان


( ۶۷ )

نظر شما :