تمدید مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۵ کد : ۱۳۱۶۰ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۲۷۴
مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل فرهنگی و اجتماعی، مسابقه ایده‌های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا که ویژه دانشجویان دانشگاه تهران با هدف استفاده از ایده‌های خلاقانه و بدیع دانشجویان در ارتباط با چگونگی مواجهه با چالش‌های دوران پساکرونا، برگزار می‌شود تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ تمدید شد.
افزایش سلامت و کاهش ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی ناشی از کرونا، رونق‌بخشی و پویایی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تقویت فعالیت‌های گروهی و مشارکت‌های اجتماعی، رونق کسب و کارهای نوظهور در حوزه‌های خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم، ارتقای روحیه سرزندگی، نشاط و امیدواری نسل جوان نسبت به آینده و آموزش در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از محورهای این مسابقه است.
دانشجویان دانشگاه تهران، برای شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانند به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت ایده اقدام کنند. افزون بر اهدای جوایز ارزنده به ایده‌های برتر، از آن دسته از ایده‌های برتر که قابلیت اجرا داشته باشند، حمایت خواهد شد.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشجویی


نظر شما :