بخشنامه نحوه فعالیت آموزشی و پژوهشی اعضای هیأت علمی دانشگاه از ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تعداد بازدید:۵۴۴۳
اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران طی بخشنامه‌ای نحوه فعالیت آموزشی و پژوهشی اعضای هیأت علمی دانشگاه از ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ را اعلام کرد. متن بخشنامه به شرح زیر است:

با آرزوی سلامتی و تندرستی برای خانواده بزرگ دانشگاه تهران و با تشکر از اعضای محترم هیأت علمی که به دلیل وجود بیماری کرونا کلاس‌های خود را به صورت مجازی برگزار کردند. پیرو دستورالعمل اعلام شده از سوی دولت و بخشنامه‌های اداره کل منابع انسانی درباره نحوه فعالیت اداری کارکنان دانشگاه، موارد زیر برای انجام فعالیت آموزشی و پژوهشی اعضای هیأت علمی از ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اعلام می‌گردد:

  1. با توجه به ضرورت رسیدگی به امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان و دیگر اموری که مستلزم حضور در گروه و دانشکده است ضرورت دارد اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ در دانشکده‌ها حضور داشته باشند و وظایف خود را با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در محل به انجام رسانند.
  2. با توجه هماهنگی انجام شده با مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه، امکان بهتری در برگزاری کلاس‌های الکترونیکی در بستر سامانه دانشگاه برای استادان محترم فراهم شده است. ضمناً کارشناسان و رابطین آموزش الکترونیکی در واحدها و نیز مرکز یادگیری الکترونیکی برای رفع اشکالات احتمالی آماده خدمت به استادان خواهند بود.
    ‌‌‌

اداره کل منابع انسانی دانشگاه


اخبار مرتبط:
بخشنامه نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از تاریخ شنبه ۲۳ فروردین

بخشنامه نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از اول اردیبهشت ۱۳۹۹


( ۴۸ )

نظر شما :