بخشنامه نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از تاریخ شنبه ۱۶ فروردین

تعداد بازدید:۱۷۹۱۴
اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران درخصوص نحوه حضور کارمندان دانشگاه تهران از تاریخ شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹، بخشنامه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

ضمن تبریک مجدد سال نو، با آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه همکاران گرامی و آرزوی شفای عاجل برای همه بیماران بالاخص بیماران کرونایی، نظر به ضرورت رعایت الزامات مربوط به جلوگیری از شیوع بیماری، به حداقل رساندن ترددها و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با توجه به بخشنامه معاون اول ریاست محترم جمهوری و تاکید ستاد مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر حضور حداقلی پرسنل در محل کار، بدین‌وسیله چگونگی فعالیت کارمندان دانشگاه از مورخ ۹۹/۰۱/۱۶ لغایت ۲۰/‏۰۱/‏۹۹ به شرح ذیل جهت اقدام اعلام می‌گردد.

۱- با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت الکترونیکی و مجازی، رؤسا و مدیران محترم واحدهای دانشگاه به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که خدمات آموزشی، پژوهشی، اداری و پشتیبانی دانشگاه با حضور فیزیکی حداکثر یک سوم پرسنل بصورت چرخشی صورت گیرد.

۲- با توجه به فراهم بودن امکانات لازم برای انجام برخی از وظایف محوله بصورت دورکاری، تاکید می‌گردد از این ظرفیت حداکثر استفاده بعمل آید.

۳- آن دسته از افرادی که بصورت چرخشی در محل کار خود حضور نمی‌یابند و از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می‌دهند، می‌توانند حضور خود را از طریق سامانه بصورت اینترنتی ثبت نمایند. ولی آن دسته از افرادی که امکان انجام دورکاری برای آنها وجود ندارد می‌بایست در سامانه نسبت به ثبت مرخصی خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است این مرخصی‌ها به عنوان مرخصی استحقاقی محسوب نمی‌شود.

۳- ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور در محل کار می‌باشند از ۸ صبح لغایت ۱۳ تعیین می‌گردد، لذا حضور پس از ساعت یادشده بعنوان اضافه کار موضوعیتی نخواهد داشت. در موارد خاص برای برخی از پرسنل دانشگاه که به جهت ماهیت کاری و با تشخیص مدیر واحد ملزم به حضور تمام وقت و یا بعد از ساعت ۱۳ در محل کار خود بوده صرفاً با مجوز معاونت اداری و مالی دانشگاه، پرداخت اضافه کار به آنان امکان پذیر است.
‌‌‌
۴- از کلیه کارکنان محترم دانشگاه درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران، کلیه اصول بهداشتی و ایمنی را در محل کار خود رعایت فرمایند.

 

اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران


( ۳۱۷ )

نظر شما :