اطلاعیه برگزاری روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تأکید بر روش‌های الکترونیکی (ویژه اعضای هیأت علمی)

تعداد بازدید:۱۷۹۴
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه در خصوص برگزاری روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تأکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

آئین‌نامهبا توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت استفاده هرچه بیشتر از روش‌های یاددهی و یادگیری الکترونیکی، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه، دوره‌های روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار نماید.

لیست عناوین دوره‌ها:
۱. روش‌ها و فنون تدریس (طراحی تدریس)
۲. اهداف، منابع آموزشی و انواع آن در سامانه
۳. یادگیری فعالیت محور و دانشجو محور و اجرای آن در سامانه
۴. تهیه سناریوی تدریس و ویدئوهای آموزشی
۵. رصد و ارزیابی یادگیری دانش‌پذیران
اطلاعات کامل‌تر از فایل http://mooc.ut.ac.ir/Content.pdf قابل مشاهده است.

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:
۱- اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۱۴/‏۱۲/‏۹۸‬ لغایت ۲۴/‏۱۲/‏۹۸ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز ( stc.ut.ac.ir )، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی"تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده‌ی برنامه‌ی زمانبندی و سرفصل دوره‌ها، نسبت به ثبت‌نام در دوره‌ی مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌
۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به ثبت‌نام‌کنندگان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.
تذکر مهم: اعضای محترم هیأت علمی که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در"سامانه پیشخوان دانشگاه" به نشانی http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.
۳- اعضای محترم هیأت علمی پس از شرکت در دوره، در مدت زمان اعلام شده پس از پایان هر دوره نسبت به تکمیل "فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند.

شرکت در این دوره‌ها مشمول امتیازات ماده (۱) آئین‌نامه ارتقای اعضای هیأت علمی و بند (ج) آئین‌نامه ترفیع اعضای هیأت علمی خواهد بود.


( ۶ )

نظر شما :