اطلاعیه کمیته مدیریت بحران دانشگاه درباره مقابله با ویروس کرونا

تعداد بازدید:۱۳۸۴۰

در پی شیوع و انتشار ویروس کرونا کمیته مدیریت بحران دانشگاه در روز شنبه سوم اسفند ماه تشکیل و پس از رایزنی با مسئولان وزارت متبوع و مذاکره با دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور پیشگیری از گسترش این ویروس، در موارد ذیل تصمیم‌گیری نمود که مراتب به کلیه رؤسای محترم پردیس‌ها، دانشکده‌ها و مدیران معزّز واحدها و بخش‌ها، اعضای گرامی هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان عزیز دانشگاه ابلاغ می‌گردد:
۱- به کلیه افراد توصیه می‌نماید بهداشت عمومی و فردی را رعایت نموده و از تماس با افراد دارای علائم خودداری کنند.
۲- کلیه فعالیت‌های ورزش جمعی و استفاده از سالن‌های ورزشی، استخر و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و آلوده به ویروس تا اطلاع بعدی متوقف شود.
۳- برگزاری کلیه جشنواره‌ها، سمینارها کنفرانس‌ها، دیدارها و نشست‌های عمومی، مراسم‌های نکوداشت، جلسات عمومی و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و ناقل ویروس تا زمان عادی شدن اوضاع به تعویق افتد.
۴- غیبت کلیه دانشجویان که محل اقامت آنان در کانون‌های احتمالی آلوده به ویروس قرار دارد، یا درحال حاضر مشکوک به بیماری سرماخوردگی، آنفولانزا و نظایر آن هستند و یا دارای بیماری خاص و پر خطر می‌باشند، طی هفته جاری مجاز تلقی شود.
۵- مسئولان پردیس‌ها دانشکده‌ها و واحدها حداکثر تلاش خود را برای تهیه و تأمین مواد بهداشتی، ضدعفونی و نظافتی به کار گرفته و در دسترس افراد قرار دهند.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه


( ۲۴۵ )

نظر شما :