فراخوان ثبت‌نام سرمایه‌پذیران و سرمایه‌گذاران

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۵ کد : ۱۰۰۶۴ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها اطلاعیه عمومی
تعداد بازدید:۱۶۲۳
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری طی فراخوانی از سرمایه‌پذیران و سرمایه‌گذاران جهت ثبت نام دعوت به‌عمل آورد. متن فراخوان به شرح زیر است:

همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مطابق شیوه‌نامه تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری و به‌منظور تسهیل در فروش و سرمایه‌گذاری، از طرح‌ها و محصولات فناورانه در قالب یارانه تجاری‌سازی فناوری حمایت می‌کند.
بر این اساس، طرح‌ها و محصولات فناورانه و نوآورانه‌ای که در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری موفق به انعقاد قرارداد فروش و یا سرمایه‌گذاری بر اساس شاخص‌های داوری (مطابق دستورالعمل اعطای یارانه) شوند تا سقف دو میلیارد ریال (بسته به درصد اعطای یارانه)، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
مطابق این فراخوان، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد که دارای طرح‌ها و محصولات فناورانه با قابلیت فروش و یا جذب سرمایه‌گذار می‌باشند و متقاضی بهره‌مندی از حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند، دعوت می‌کند جهت پذیرش و برگزاری جلسات سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری به آدرس http://utstpark.ir/utinvest-98 مراجعه کنند.
هم‌چنین متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴-۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۷۱،۱۷۵،۱۳۸ تماس حاصل نمایند.


( ۲۲ )

نظر شما :