حضور فعال غرفه دانشگاه تهران در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت سبز

تعداد بازدید:۱۳۱۱
غرفه دانشگاه تهران در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت سبز حضوری فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دفتر مدیریت سبز دانشگاه، در دومین روز از برپایی سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت سبز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیأت همراه از غرفه دانشگاه تهران بازدید کردند.
در این بازدید مدیر کارگروه راهبری مدیریت سبز وزارت علوم، در تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه مدیریت سبز گفت: «دانشگاه تهران با وجود ظرفیت بالای علمی و بهره‌گیری از استادان مجرب و متخصص در زمینه شاخص‌های مختلف مدیریت سبز در سال‌های اخیر اقدامات ارزنده‌ای به اجرا گذاشته و نتایج آن به ستاد وزارت علوم انعکاس یافته است».
وی افزود: «اجرای پروژه مرمت قنات، اصلاح سیستم روشنایی محوطه پردیس مرکزی و اکثر ساختمان‌های دانشگاه، استفاده از پنجره‌های دوجداره، مرمت تونل تأسیسات و هوشمندسازی موتور خانه‌ها و … نمونه‌هایی از این اقدامات ارزشمند بوده و در غرفه دانشگاه تهران به‌رغم محدودیت فضای غرفه قسمت‌هایی از تلاش‌ها و دستاوردها با چیدمانی فنی و در عین حال بسیار زیبا به نمایش گذاشته شده است. لازم به ذکر است زحمات اداره کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه و عوامل دفتر مدیریت سبز دانشگاه قابل تقدیر است».


( ۱ )

نظر شما :