برگزاری نشست هم‌اندیشی دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۷ کد : ۹۶۵۷ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۸۹۶
نشست هم‌اندیشی دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، با موضوع دومین جشنواره فرهنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، نشست هم‌اندیشی دانشجویان فعال در انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی و نشریات دانشجویی با هدف معرفی و ارائه ایده‌ها و پیشنهادهای دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی و اجتماعی، ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در تالار امیرکبیر برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، نحوه شرکت تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه را در بخش رقابتی دومین جشنواره فرهنگ تشریح کرد.
وی ضمن معرفی امکانات سامانه جشنواره و نحوه بارگذاری آثار در این سامانه تصریح کرد: «فعالان دانشجویی دانشگاه، برگزار کننده اصلی این جشنواره هستند و تلاش ما در حوزه اداره کل فرهنگی و اجتماعی، این است تا تسهیل‌گر و بسترساز برای اجرای برنامه‌های خلاقانه و نوآورانه تشکل‌های دانشجویی باشیم».
دکتر زارع چاهوکی، با اشاره به توانمندی‌های تشکل‌های دانشجویی در برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی خاطر نشان کرد: «امیدوارم در این جشنواره نیز تشکل‌های دانشجویی با برنامه‌ریزی مناسب و مشارکت دانشجویان فعال در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی بتوانند در تحقق اهداف جشنواره و تأثیرگذاری حداکثری آن موفق شوند».
امین صادقی، دبیر شورای مدیریت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر علمی جشنواره، نیز برنامه‌های بخش نمایشگاهی جشنواره را عنوان کرد و هم‌چنین به ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در زمینه این برنامه‌ها پرداخت.
در ادامه این نشست فعالان دانشجویی به ارائه ایده‌ها و نظرات خود در زمینه این جشنواره پرداختند.
دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، در بخش‌های رقابتی و نمایشگاهی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری، ۱۹ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می‌توانند به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه کنند.


نظر شما :