نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۸ کد : ۹۴۳۷ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۵۶
نشست معاونان دانشجویی پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ برگزار شد.
نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، این نشست با حضور دکتر سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، مدیران کل حوزه معاونت دانشجویی، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی و جمعی از معاونان دانشجویی پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران در تالار امیرکبیر برگزار شد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در این نشست ضمن تسلیت شهادت امام حسین (ع) از زحمات پنج ساله دکتر حسن به‌نژاد در دوران تصدی این سمت و هم‌چنین تلاش‌های معاونان دانشجویی سابق دانشکده‌های حقوق و علوم سیاسی، روانشناسی و علوم تربیتی و پردیس فارابی تقدیر و تشکر کرد.
گزارش و بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف از جمله نحوه طبخ و توزیع در سال تحصیلی جدید، شیوه اجرایی ثبت‌نام دانشجویان نابینا، برنامه اسکان سال تحصیلی جدید اداره کل امور خوابگاه‌ها، هماهنگی درباره برگزاری همایش خانواده‌های نودانشجویان و اجرای طرح پایش سلامت جسم و روان نودانشجویان از جمله مواردی بودند که در این جلسه مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفتند.
در ادامه این نشست، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی و رئیس مرکز مشاوره دانشگاه نیز توضیحات جامعی در زمینه نحوه برگزاری آئین نودانشجویان سال ۱۳۹۸ و همایش خانواده و دانشگاه جهت ایجاد تعامل بیشتر با دانشکده‌ها و پردیس‌ها ارائه کردند.


( ۴ )

نظر شما :