سومین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» برگزار می‌شود

۱۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۶ کد : ۸۷۶۸ اخبار اخبار برگزیده اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۷۱۷۷
سومین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با شعار «دانشگاه تهران؛ دانشگاه نخبگان» برگزار می‌شود.
سومین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، سومین دوره از برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با شعار «دانشگاه تهران؛ دانشگاه نخبگان»، دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ از ساعت ۹ تا ۱۶ در پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
این برنامه در راستای ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم به‎ویژه دانش‎آموزان با فضای دانشگاه و نشان‎دادن فضای علمی با نشاط و به‎منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به «دانشگاه تهران» به عنوان نماد آموزش عالی ایران و جذب دانشجویان برتر، برگزار می‌شود و علاقه‎مندان می‌توانند از ۲۵ تیر تا ۴ مرداد ماه با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگی و اجتماعی برای شرکت در این برنامه ثبت‌نام کنند.
اهداف این برنامه شامل آشنایی دانش‎آموزان با رشته‌های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‎المللی دانشگاه تهران برای دانش‎آموزان، خانواده‌ها و مربیان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران، معرفی قطب‌های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش‎آموزان برتر، معرفی چهره‌های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران و آشنایی با اهداف، ارزش‌ها و سبک زندگی در دانشگاه تهران است.
جامعه هدف این برنامه دانش‎آموزان نخبه و علاقه‎مند، خانواده دانش‎آموزان و مربیان و مدیران مدارس برتر، هستند. در این برنامه، افراد علاقه‌مند برای آشنایی با دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی، اعضای هیأت علمی، مفاخر، دستاوردها، امکانات و تجهیزات آن می‌توانند از دانشگاه دیدن کنند.
گفتنی است، در این مراسم یک‌روزه، تورهای بازدید از مراکز علمی، فرهنگی و تاریخی دانشگاه تهران، نشست‌های تخصصی در خصوص معرفی رشته‌های تحصیلی و زمینه‌های اشتغال و کارآفرینی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برای دانش‌آموزان، داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده‌های آنان تدارک دیده شده است.


( ۵۰ )

نظر شما :