دیدار هیأت دانشگاه ترانسیلوانیای براشوف رومانی با رئیس دانشگاه تهران

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۶ کد : ۸۵۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۸۶۷
هیأتی به سرپرستی دکتر آیوان واسیلی ابرودان، رئیس دانشگاه ترانسیلوانیای براشوف رومانی با دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، هیأتی به سرپرستی دکتر آیوان واسیلی ابرودا، رئیس دانشگاه ترانسیلوانیای براشوف رومانی، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ با دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار طرفین ضمن اعلام آمادگی جهت توسعه روابط و امضای یادداشت تفاهم همکاری در زمینه‌همکاری در رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی، ادبیات، تاریخ، اقتصاد، پارک علم و فناوری، و سایر حوزه‌های مورد علاقه طرفین توافق کردند.
اعطای بورس و گرنت به اعضای هیأت علمی یا دانشجویان برنامه‌های تبادل علمی، همکاری در قالب طرح اراسموس پلاس و نیز بورس‌های مستقل هر دانشگاه، برگزاری دوره‌های مشترک، برگزاری سمینارها و نشست‌های علمی مشترک، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و تحقیقاتی مشترک، بازدیدهای تخصصی هیأت‌های علمی طرفین و اطلاع رسانی در خصوص برگزاری کنفرانس‌های بین‌الملی در هر یک از دو دانشگاه از جمله دیگر توافقات این دیدار بود.


( ۱ )

نظر شما :