موفقیت دانشجوی دانشگاه تهران در هجدهمین جشنواره پایان‌نامه‌های برتر قرآنی

تعداد بازدید:۶۷۳
نجمه ناصری‌طاهری، دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران، موفق به کسب مقام سوم در بخش پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد هجدهمین جشنواره پایان‌نامه‌ها و رساله‌های قرآنی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، بر اساس اعلام اداره کل فرهنگی و اجتماعی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نجمه ناصری‌طاهری، دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران، موفق به کسب مقام سوم در بخش پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد هجدهمین جشنواره پایان‌نامه‌ها و رساله‌های قرآنی شد.
موضوع پایان‌نامه این دانش‌آموخته دانشگاه تهران، «انفاق، عوامل، موانع و راهکارهای اجرایی آن در جامعه از منظر آیات و روایات» بوده که به راهنمایی دکتر محمود واعظی و مشاوره دکتر حمید باقری، از اعضای هیأت علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران انجام شده است.
گفتنی است این جشنواره به منظور فرهنگ‌سازی قرآنی در دانشگاه‌ها و تقویت پژوهش‌های قرآن‌محور مبتنی بر روش‌های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، به اهتمام معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در فضای بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه تحقیقات دینی و قرآنی برگزار شد.


نظر شما :