برگزاری جشن‌های ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، در خوابگاه‌های دانشگاه تهران

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۵ کد : ۸۳۷۳ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۸۵۴
جشن‌های بزرگ ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، از ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در خوابگاه‌های دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، سلسله جشن‌های بزرگ ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه‌ها، جهاد دانشگاهی و بسیج دانشجویی کوی دانشگاه در مجتمع خوابگاهی فاطمیه، مجتمع خوابگاهی شهید چمران، کوی دانشگاه، خوابگاه‌های سطح شهر، خوابگاه متأهلین جلال آل احمد و خوابگاه متأهلین مطهری برگزار کرد.
سخنرانی و مولودی‌خوانی، اجرای موسیقیِ تک‌نوازی توسط دانشجویان، مسابقات پانتومیم، مشاعره، قرعه‌کشی و اهدای جوایز به افرادی که صاحب نام حُسنی و حُسنیه در خوابگاه‌های دختران بودند، اجرای نمایش عروسکی همراه با اهدای هدایا به فرزندان دانشجویان در خوابگاه متأهلین جلال آل احمد، ثبت‌نام مسابقه کتابخوانی، استندآپ کمدی، مراسم پذیرایی و افطاری در خوابگاه‌های سطح شهر از جمله برنامه‌های اجرا شده در این جشن‌ها بود.
هم‌چنین با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه‌ها، مراسمی با عنوان «ستاره بارون» در تالار اندیشه پردیس کوی پسران دانشگاه تهران با برنامه سخنرانی و همخوانی گروه محراب به اجرا در آمد. در پایان این مراسم به درخواست یکی از دانشجویان و با قید قرعه برای ۱۰ دانشجوی حاضر در مراسم سفر به کربلای معلی، از سوی خیرین اهدا شد.
سخنرانی، مولودی خوانی، اجرای نمایش عروسکی همراه با اهدای هدایا به فرزندان دانشجویان در خوابگاه متأهلین شهید مطهری پایان‌بخش جشن‌های ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، در خوابگاه‌های دانشگاه تهران بود.


( ۱ )

نظر شما :