اولین حضور دانشگاه تهران در نمایشگاه آموزش عالی کشور عمان

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۴ کد : ۷۹۹۲ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۱۶۷۲
دانشگاه تهران برای نخستین بار در نمایشگاه آموزش عالی کشور عمان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، نمایشگاه آموزش عالی کشور عمان، ۲۵ تا ۲۷ فرودین ۱۳۹۸ برگزار شد.
این نمایشگاه با محوریت معرفی دانشگاه‌های مهم دنیا در کشور عمان و همچنین برقراری ارتباط با دانشگاه‌های مهم عمان برگزار شد که یکی از هدف‌های مهم در آن مبحث جذب دانشجویان بین‌المللی است.
در این رویداد بیش از ۱۲۸ دانشگاه از ۲۲ کشور جهان از جمله دانشگاه‌هایی از کشورهای آلمان، فرانسه، مصر، آمریکا، انگلستان، ترکیه، هلند، عمان، مالزی، ایرلند، امارات عربی متحده، اردن، نیوزلند و روسیه شرکت داشتند.
همچنین از ایران دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی امیر کبیر در این رویداد شرکت داشتند.
تیم دانشگاه تهران در این نمایشگاه به سرپرستی دکتر مسعود فکری و همکاری دکتر آرش بهرامی، دکتر زهرا امام جمعه، دکتر شیوا کیوان‌پناه و حمیدرضا یزدانیار در این رویداد مهم شرکت کرد.
گفتنی است، حجت‌الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان، دکتر عبدالله الصارمی، معاون وزارت علوم عمان و آقای موسوسی‌زاده رایزن فرهنگی ایران در عمان از غرفه دانشگاه تهران بازدید کردند.
همچنین در حاشیه این رویداد، هیأت اعزامی دانشگاه تهران به نمایشگاه بین‌المللی آموزش عالی عمان ۲۰۱۹ به دعوت سفارت ایران در عمان با حضور در محل سفارت، با سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان دیدار و گفت‌گو کردند. در این دیدار ظرفیت‌های موجود در کشور عمان در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در عرصه آموزش عالی از سوی سفیر ایران در عمان تشریح شد.


( ۲ )

نظر شما :