کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۳ کد : ۷۹۵۲ اخبار اخبار دانشجویی
تعداد بازدید:۱۲۹۸
کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران در باشگاه دانشجویان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران با سرفصل‌هایی چون قالب‌های نوشتاری، روزنامه نگاری و خبرنویسی، حقوق نشریات و گرافیک و صفحه آرایی، ۴ و ۵ اردیبهشت سال جاری در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.
قالب‌های نوشتاری چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸ تا ۱۲، روزنامه‌نگاری و خبرنویسی، چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۳۰، حقوق نشریات، پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸ تا ۱۲، گرافیک و صفحه آرایی، پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد.
شرکت در این کارگاه‌ها برای اعضای نشریات دانشجویی و سایر دانشجویان دانشگاه تهران رایگان است و امکان شرکت سایر دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در کارگاه‌ها با پرداخت حق ثبت‌نام امکان‌پذیر است.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه https://stdpub.ut.ac.ir و از لینک ثبت‌نام در گزینه دوره‌های آموزشی نشریات ثبت نام کنند.
مطابق ماده ۱۵ دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، انتشار نخستین نسخه نشریه بعد از اخذ مجوز منوط به شرکت در دوره‌های آموزشی نشریات است.

 


( ۱ )

نظر شما :

مهتاب ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۱:۰۸
میشه تکرار شه؟من دیر متوجه شدم