مراسم معرفی سرپرست پردیس بین‌‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۴ کد : ۷۸۸۰ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۴۱۷
مراسم معرفی سرپرست پردیس بین‌المللی کیش، ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ با حضور مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران برگزار شد.
مراسم معرفی سرپرست پردیس بین‌‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و اعضای هیأت علمی و کارکنان پردیس برگزار شد، دکتر مجید علی‌زاده به‌عنوان سرپرست پردیس بین‌المللی کیش معرفی و از زحمات دکتر سید منصور خلیلی‌عراقی در زمان تصدی این سمت قدردانی به‌عمل آمد.
دکتر سید احمد‌رضا خضری، مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات رئیس پیشین پردیس بین‌المللی کیش خاطرنشان کرد: «دکتر خلیلی‌عراقی با تکیه بر دانش و تجربه خود همواره تلاش کرده‌اند تا مسئولیت‌هایی را که در دانشگاه بر عهده داشتند را به نحو احسن به انجام برسانند و رئیس محترم دانشگاه از وی به‌عنوان سرمایه علمی– اجتماعی دانشگاه تهران یاد کرده‌اند».
مشاور رئیس دانشگاه، هم‌چنین با بیان اهمیت پردیس کیش و اشاره به مأموریت‌ها و ظرفیت بسیار خوب آن مجموعه اظهار امیدواری کرد که آقای دکتر علی‌زاده در انجام وظایف و مسئولیت خطیر سرپرستی پردیس بین‌المللی کیش موفق باشند و از وی به سبب پذیرش این مسئولیت مهم سپاسگزاری کرد.
دکتر خضری، در پایان سخنان خود از تمامی اعضا هیأت علمی، مدیران و همکاران پردیس کیش و مسئولان سازمان منطقه آزاد این جزیره درخواست کرد تا همچون گذشته سرپرست جدید پردیس کیش را برای انجام مطلوب وظایف وی یاری و همراهی کنند.
در ابتدای این مراسم دکتر منصور خلیلی‌عراقی، رئیس پیشین پردیس بین‌المللی کیش با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در زمان تصدی خود، همدلی و همراهی اعضای هیأت علمی و کارمندان را برای اعتلای هرچه بیشتر پردیس با اهمیت توصیف کرد.
سپس دکتر مجید علی‌زاده، سرپرست پردیس بین‌المللی کیش با بیان اهداف برنامه سوم دانشگاه و برنامه ششم به توسعه در زمینه گسترش فعالیت‌های بین‌المللی پردیس از طریق تعامل با دانشگاه‌های خارج از کشور و راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان در این پردیس تاکید کرد.
دکتر غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با اشاره به برنامه‌های منطقه آزاد کیش و با تاکید بر گسترش پژوهش و نوآوری از تأسیس پژوهشکده علوم و فنون کیش خبر داد.


( ۱۲ )

نظر شما :