برگزاری نشست مشترک مدیران و کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۰ کد : ۷۸۷۸ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۴۶
نشست مشترک مدیران و کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور شاهد و ایثارگر نشست مشترک مدیران و کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران و هم‌چنین کارکنان اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر ،‌۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار شد.
دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران در این نشست ضمن قدردانی از حمایت‌های حوزه‌های معاونت آموزشی، دانشجویی و به‌ویژه مرکز مشاوره و کارکنان اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران طرح هدایت تحصیلی دانشگاه را طرح بسیار کارآمدی توصیف کرد که این طرح به نحو مطلوب پیگیری و اجرا شده است.
هم‌چنین دکتر رحمت‌اله اللهیاری، مدیر کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه با تقدیر از تلاش‌های دل‌سوزانه و صادقانه مدیران و کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر در طول یکسال و ارائه خدمات مطلوب به کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر و کوشش در جهت حفظ رضایتمندی ایثارگران، این امر را نتیجه همکاری، همگامی و حمایت‌های همه بخش‌های دانشگاه برشمرد.
وی افزود: «در گام اول نظر مثبت و حمایت‌های ویژه رئیس و هیأت رئیسه محترم دانشگاه در بهبود عملکرد اداره کل مؤثر بوده است. هم‌چنین همراهی و همکاری همکاران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه در رفع مشکلات ایثارگران تأثیر بسزایی داشته است که به نوبه خود از این عزیزان تقدیر می‌کنم».
دکتر اللهیاری با اشاره به طرح جامع هدایت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها را بدون حمایت بخش‌های مختلف دانشگاه، مدیران و کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس‌ها و دانشکده‌ها غیر ممکن دانست و در این جهت از تلاش‌های همکاران اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر که بخش عمده فعالیت‌ها بر دوش آنها قرار گرفته است، قدردانی کرد.
در پایان این مراسم از مدیران و کارشناسان برتر دفاتر شاهد و ایثارگر پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران با اهدا لوح تقدیر به‌عمل آمد.


نظر شما :