جلسه شورای معاونان فرهنگی دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران برگزار شد

۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۸ کد : ۷۲۱۸ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۰۷
جلسه شورای معاونان فرهنگی دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و مدیران کل حوزه این معاونت، سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، به میزبانی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در ابتدای این نشست دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با تاکید بر لزوم هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن آیین‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: «گرامی‌داشت ایام غرورآفرین پیروزی انقلاب وظیفه‌ای است که نباید از آن غفلت کنیم. خصوصاً امسال که چهلمین سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم و با توجه به غوغاهای رسانه‌ای دشمنان کشور و انقلاب، این موضوع حساس‌تر و جدی‌تر شده است».
دکتر سرسنگی انتظار از دانشگاه‌ها را در این زمینه بالا دانست و افزود: «بسیاری از دشمنان ما تلاش می‌کنند دانشگاه را جدای از جامعه و ارزش‌های انقلابی تصویر کنند. در حالی که دانشگاه‌ها در همه مراحل انقلاب یاور این حرکت مردمی و رهبری انقلاب بوده و هستند. مشارکت ما در جشن‌های چهل سالگی انقلاب پاسخی است به تصورات غلط دشمنان و تبلیغاتی که به راه انداخته‌اند».
دکتر سرسنگی همچنین بر لزوم ارتباط نزدیک مسئولان واحدهای دانشگاه با دانشجویان تاکید کرد و افزود: «وظیفه ما در معاونت فرهنگی این است که بستر گفت‌وگو را در دانشگاه ایجاد کنیم. لذا امیدواریم در نیمسال آینده تحصیلی در پردیس‌ها و دانشکده‌ها جلساتی با حضور مدیران ارشد هر واحد برگزار شود و دانشجویان فرصت پیدا کنند از نزدیک با آنان گفت‌وگو کرده و نظرات خود را منتقل کنند».
پیش از سخنان دکتر سرسنگی، دکتر مهدی حسن‌لو، معاون فرهنگی دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی گزارشی را از فعالیت‌های این پردیس در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی ارائه کرد.
همچنین در ادامه این جلسه حاضران دیدگاه‌های خود را در مورد مباحث مختلف فرهنگی و به ویژه در رابطه با جشن‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان کردند.


نظر شما :