در دانشگاه تهران برگزار شد

نشست تخصصی دین و عقلانیت با تأکید بر آموزه‌های رضوی

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۱ کد : ۶۹۹۹ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۵۶۳
نشست تخصصی دین و عقلانیت با تأکید بر آموزه‌های رضوی از سلسله نشست‌های همایش بین‌المللی امام رضا (ع) و گفت‌وگوی ادیان ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار شد.
نشست تخصصی دین و عقلانیت با تأکید بر آموزه‌های رضوی

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، نشست تخصصی دین و عقلانیت با تأکید بر آموزه‌های رضوی با حضور استادان دانشگاه و صاحبان ادیان و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، دانشگاه الزهرا، سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مرکز گفت‌وگوی ادیان و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در سالن کنفرانس‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه تهران برگزار شد.
در این نشست آیت‌الله عبدخدایی، عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر علمی همایش بین‌المللی امام رضا و گفتگوی ادیان، دکتر محمود واعظی رئیس مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی دانشگاه تهران، دکتر علی عسگری یزدی، رئیس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران، دکتر حمامی لاله‌زار، نماینده کلیمی‌های تهران، دکتر مجید معارف، استاد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران و برخی از استادان دانشگاه سخنرانی کردند.
گفتنی‌است نمایشگاه نشست تخصصی دین و عقلانیت با تأکید بر آموزه‌های رضوی ۱۸ و ۱۹ آذر ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۸ عصر در مسجد دانشگاه تهران برگزار و برخی نسخ خطی در مورد احادیث و آموزه‌های رضوی و کتب قرآن خطی به نمایش گذاشته شد.


( ۱ )

نظر شما :