برگزاری اولین نشست تخصصی ارائه الگوی پژوهش در قرآن کریم در دانشگاه تهران

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۰ کد : ۶۹۹۳ اخبار اخبار فرهنگی-دینی
تعداد بازدید:۶۵۶
اولین نشست تخصصی «ارائه الگوی پژوهش در قرآن کریم با محوریت معرفی پژوهش‌های روان‌شناسی با رویکرد تدبری» در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، اولین نشست تخصصی «ارائه الگوی پژوهش در قرآن کریم با محوریت معرفی پژوهش‌های روانشناسی با رویکرد تدبری» با حضور دکتر هادی بهرامی احسان، معاون پژوهشی دانشکده روانشناسی دانشگاه، دکتر احمدرضا اخوت، مسئول مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت و دکتر فاطمه فیاض، مسئول شورای مرکزی هسته پژوهشی روانشناسی اسلامی دانشگاه تهران، ۲۵ آذر ۱۳۹۷ در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد.
در ابتدای این برنامه که با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده و مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیهم‌السلام) اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد؛ پژوهش‌های انجام‌گرفته با موضوع‌های «طراحی مدل اکتشافی افسردگی از منظر قرآن و طراحی اثربخشی پروتکل درمانی مبتنی بر آن»، «معناشناسی اضطراب فراگیر از منظر قرآن و پیشنهاد بسته درمانی آن»، «بررسی انواع افسردگی از منظر قرآن کریم با ابعاد خودشناسی و جهت‌گیری مذهبی»، «نظریه آسیب‌شناسی از منظر قرآن کریم»، «عوامل خیانت زناشویی و راه‌کارهای پیش‌گیری آن بر مبنای قرآن»، استعداد شناسی از منظر قرآن» و... معرفی شد.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :