بهره‌برداری از نخستین دستگاه کتابخوان الکترونیکی در کتابخانه دانشکده علوم اجتماعی

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۰ کد : ۶۸۳۴ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۲۰۲۱
اولین دستگاه کتابخوان الکترونیکی فیدیبو دانشگاه تهران، در دانشکده علوم اجتماعی نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
بهره‌برداری از نخستین دستگاه کتابخوان الکترونیکی در کتابخانه دانشکده علوم اجتماعی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده علوم اجتماعی اولین دستگاه کتابخوان الکترونیکی فیدیبو، روز شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ در دانشکده علوم اجتماعی نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
فیدیبو اولین سامانه چند-پلتفرمی تولید و توزیع کتاب الکترونیک و صوتی در خاورمیانه است که مبتنی بر استانداردهای جهانی صنعت نشر و با رعایت کامل قانون جهانی کپی رایت طراحی و اجرا شده است.
فیدیباکس محصول جدید فیدیبو، این امکان را برای علاقه‌مندان به وجود می‌آورد تا زمان فراغت را به ساعاتی مفید و پویا تبدیل کنند. با فیدیباکس دانشجویان می‌توانند کاملاً رایگان به مجموعه‌ای از کتاب‌های فیدیبو دسترسی پیدا کنند و از خواندن کتاب‌های مورد علاقه خود لذت ببرند.
علاقه‌مندان به استفاده از این دستگاه باید اپلیکیشن فیدیبو را از سایت فیدیبو، گوگل‌پلی یا اپ‌استور دانلود و نصب کنند و پس از اتصال به شبکه اینترنت، روی علامت مربع شکلی که برای دریافت کد اختصاصی در قسمت بالای سمت راست دستگاه قرار دارد، کلیک کنند. قرار دادن صفحه موبایل (با حدود ۱۰ سانتیمتر فاصله) مقابل چشم الکترونیکی فیدیباکس (مربع قرمز رنگ) مرحله بعدی است و تأیید اتصال به کتابخانه فیدیبو، با یک صدای هشدار همراه خواهد بود.
اجرای این پروژه توسط تیم فیدیبو، با حمایت هیأت رئیسه دانشکده و پیگیری‌های مستمر کتابخانه دانشکده علوم اجتماعی صورت گرفت.
بر اساس این گزارش، در آینده نزدیک، دومین دستگاه در مجموعه نصب و راه‌اندازی خواهد شد.


( ۱۱ )

نظر شما :