نتایج مسابقات تنیس روی میز و فوتسال هفدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران اعلام شد

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۷ کد : ۶۷۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۷۰
مسابقات تنیس روی میز دختران و پسران و فوتسال دختران مسابقات هفدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران برندگان خود را شناخت.
نتایج مسابقات تنیس روی میز و فوتسال هفدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در ادامه برگزاری هفدهمین جشنواره ورزشی درون‌دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران، مسابقات تنیس روی میز دختران و پسران و فوتسال دختران روزهای ۲۳ تا ۳۰ آبان در سالن‌های شماره ۱و ۲ اداره‌کل تربیت‌بدنی دانشگاه برگزار شد.

در مسابقات تنیس روی میز انفرادی دختران، که ۲۳ آبان برگزار شد، پگاه موسی‌زاده از دانشکده تربیت‌بدنی، سیما محمدخان‌بیگی از پردیس البرز به ترتیب مقام‌های اول و دوم و زهرا شابختی و مهناز شاطرپور از دانشکده تربیت‌بدنی به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در مسابقات تنیس روی میز دوبل دختران، زهرا شابختی و پگاه موسی‌زاده از دانشکده تربیت‌بدنی مقام اول، مهناز شاطرپور و فائزه حقیقی از دانشکده تربیت‌بدنی مقام دوم و آزیتا احمدی و مریم یزدانی‌راد از پردیس هنرهای زیبا و غزل فلاح‌نژاد و فائزه خداکرمی از پردیس بین‌المللی کیش مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در مسابقات تنیس روی میز انفرادی و تیمی پسران که روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان در سالن شماره ۱ اداره‌کل تربیت‌بدنی برگزار شد، آرمین حبیبیان و سیدمحمدنوید اسداللهی از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب مقام های اول و دوم و میثم ذوالفقاری از پردیس دانشکده‌های فنی و سبحان زعیم‌کهن از پردیس علوم مشترکا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

‌‌‌‌

در مسابقات تیمی تنیس روی میز پسران که با حضور ۱۳ تیم برگزار شد، دانشکده تربیت‌بدنی مقام اول، پردیس دانشکده‌های فنی مقام دوم و پردیس علوم و دانشکده مدیریت مقام سوم مشترک را کسب کردند.

همچنین مسابقات فوتسال دختران با حضور ۸ تیم، روزهای ۲۶ لغایت ۳۰ آبان در سالن شماره ۲ اداره‌کل تربیت‌بدنی برگزار شد و تیم‌های دانشکده تربیت‌بدنی، پردیس هنرهای زیبا، دانشکده علوم و فنون و مؤسسه ژئوفیزیک به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

گفتنی است، هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران از ۱ آبان تا ۵ دی با برگزاری مسابقات مختلف در ۱۶ رشته، در حال برگزاری است.


( ۲ )

نظر شما :