رئیس جدید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران معرفی شد

۰۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۱ کد : ۶۵۸۳ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۸۹۶
رئیس جدید دانشکده مدیریت با حضور مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران معرفی شد.
رئیس جدید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه با حضور در دانشکده مدیریت، رئیس جدید این دانشکده را معرفی و از زحمات رئیس پیشین قدردانی کرد.

دکتر خضری در ابتدای این جلسه، نقش دانشکده مدیریت و استادان این دانشکده را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: «در هر شرایطی انتظار و توقع عمومی و دانشگاهی از دانشکده مدیریت بالاست، زیرا هم استادان و هم دانش‌آموختگان این دانشکده در مدیریت کشور نقش بسزا و تعیین کننده‌ای دارند».

وی افزود: «اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت می‌توانند بازوی مشورتی مدیریت کشور در شرایط خاص کنونی باشند و در حل مشکلات مدیریتی کلان کشور نقش برجسته و چشمگیری ایفا کنند».

در این جلسه که با حضور مدیران و اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت برگزار شد، مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر طهمورث حسنقلی‌پور، رئیس پیشین دانشکده در پیشبرد اهداف دانشگاه، دکتر بابک سهرابی یورتچی را به عنوان رئیس جدید این دانشکده معرفی کرد.

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۳۰ )

نظر شما :