فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در اینوکس ۲۰۱۸

۰۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۴ کد : ۶۵۶۶ اخبار اخبار توسعه‌ای
تعداد بازدید:۱۰۷۸
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به همراه چهار شرکت مستقر در نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۸ کیش از ۳۰ مهر لغایت ۳ آبان ۱۳۹۷ حضور یافت.
فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در اینوکس ۲۰۱۸

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، هدف از برگزاری این نمایشگاه تمرکز بر موضوعاتی نظیر گسترش تعاملات بین‌المللی بازار سرمایه، تمرکز بر راهکارهای تأمین مالی پروژه‌ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور از طریق مشارکت بازار سرمایه، توانمندسازی شرکت‌های بخش خصوصی در مواجه با چالش‌های اقتصادی پیش رو بود.
همچنین کوچک‌سازی دولت از طریق واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی، تقویت حوزه دانش‌بنیان، مباحث مربوطه به ارزهای دیجیتال، چگونگی و نحوه تراکنش‌های بین‌المللی در فضای جدید پیش رو، تبیین جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در توسعه تجارت و جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، مدیریت فنی-حقوقی مراودات بین‌المللی در سایر محدودیت‌های تجاری، بررسی روش‌های همکاری بنگاه‌های کوچک و متوسط ایرانی با شرکای خارجی دیگر اهداف نمایشگاه بین‌المللی اینوکس کیش بود.
در این نمایشگاه ۲۸ نشست تخصصی و همایش بین‌المللی با حضور بیش از ۱۰۰ سخنران برجسته داخلی و ۲۵ سخنران بلندپایه بین‌المللی برگزار شد.
مشارکت و همکاری نهادهای اقتصادی بخش‌های دولتی و خصوصی کشور از جمله سازمان بورس و اوراق بهادار، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، سازمان خصوصی‌سازی، انجمن مالی اسلامی ایران، REDMoney Group، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، پژوهشکده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت Capital Intelligence، انجمن شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری و نظارت بر طرح‌ها، معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه، شرکت Dentons Europe LLP، شرکت بورس اوراق بهادار تهران، شرکت فرابورس و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در نشست‌ها و همایش‌های جانبی رویداد KishINVEX 2018 از شاخص‌های کیفی این نمایشگاه بود.
 

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۱ )

نظر شما :