بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مجموعه خوابگاه‌های دانشگاه تهران

۰۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۶ کد : ۶۵۶۴ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۲۶
چهار نماینده مردم تهران با حضور در کوی دانشگاه تهران، با دانشجویان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور خوابگاه‌ها، چهار نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، روز چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، از مجموعه کوی دانشگاه تهران بازدید و از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشجویان ساکن کوی آشنا شدند.
طیبه سیاوشی، عضو کمیسیون فرهنگی؛ سیده فاطمه ذوالقدر، عضو کمیسیون فرهنگی؛ فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و محمود صادقی، عضو کمیسیون آموزش، نمایندگان بازدید کننده از کوی دانشگاه بودند.
نمایندگان در ابتدای ورود به کوی در دفتر شورای صنفی خوابگاه در نشستی دوستانه پای صحبت دانشجویان نشستند و بعد از آن به بازدید از قسمت‌های مختلف مجموعه کوی، پروژه‌های عمرانی ازجمله درمانگاه و خوابگاه ۲۵۰ نفره پرداختند و سپس محمود صادقی از باشگاه بدنسازی، سینما، مجموعه فروشگاه‌های کوی پسران بازدید به عمل آورد.
نمایندگان فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی و سیده فاطمه ذوالقدر از خوابگا‌های چمران و فاطمیه دختران بازدید کرده و در جمع صمیمی دانشجویان حضور یافتند.

‌‌دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۱ )

نظر شما :