برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات و فرآیند ترفیع سالانه ویژه اعضای هیات‌علمی

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۵ کد : ۶۵۰۶ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۶
کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات و فرآیند ترفیع سالانه ویژه اعضای هیات‌علمی ۲۳ مهر ۱۳۹۷، در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، اولین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات و فرآیند ترفیع سالانه با هدف آشنایی بیشتر اعضای هیأت علمی و بهبود فرآیند ترفیع پایه سالانه آنها برگزار شد.
در این دوره که برای اعضای هیأت علمی دانشکده‌های مهندسی صنایع و مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی برگزار شده بود، دکتر محمود کمره‌ای، دبیر هیأت ممیزه دانشگاه و عضو کمیته ترفیعات، دکتر محمدرضا حائری یزدی، مشاور رئیس پردیس دانشکده‌های فنی در برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی و دکتر محمود شاه‌آبادی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس دانشکده‌های فنی از جمله مدرسان این دوره بودند که مطالب لازم را ارائه و به سوالات حاضران پاسخ دادند.
دوره‌های بعدی این کارگاه به‌صورت نوبت‌بندی برای دیگر دانشکده‌های پردیس فنی و هم‌چنین سایر دانشکده‌های دانشگاه برگزار خواهد شد.

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


نظر شما :