تقدیر از کارمندان روشندل دانشگاه تهران در روز عصای سفید

تعداد بازدید:۱۷۳۰
همزمان با روز عصای سفید از ۵ روشندل دانشگاه تهران در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، همزمان با روز عصای سفید از ۵ روشندل دانشگاه تهران در مراسمی به همت شورای صنفی کارکنان دانشگاه تهران، تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که با حضور رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی و اعضای شورای صنفی کارکنان برگزار شد، روشندلان طی سخنانی مشکلات موجود برای افراد با این محدودیت را برشمردند و از مسئولان خواستند در زمان مقاوم‌سازی ساختمان‌ها به مناسب‌سازی آن‌ها برای معلولان و روشندلان نیز توجه شود.
همچنین بحث بیمه تکمیلی، آسان‌سازی رفت و آمد و حضور یک مددکار ویژه برای گروه روشندلان دانشگاه از جمله موضوعات مطرح شده در این مراسم بود.
مسئولان حاضر در جلسه، طی سخنانی آمادگی خود را برای حمایت بیشتر و پیگیری مشکلات موجود برای روشندلان دانشگاه تهران اعلام کردند.
در پایان این مراسم از کارکنان روشندل، دکتر میثم خاتمی‌نیا، حیدر طالب‌زاده، محبوبه ایزدی، فرزانه چنگیزی و دکتر فرهاد چنگیزی تقدیر شد.

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۱ )

نظر شما :