هفته آینده برگزار می‌شود

مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۴ کد : ۶۴۲۴ اخبار اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۸۱۵
مشاور رئیس دانشگاه تهران: مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها اوایل هفته آینده با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دکتر سیداحمدرضا خضری، مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران گفت: مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور اوایل هفته آینده با حضور رئیس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
وی افزود: در این مراسم وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه تهران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و یکی از استادان و یکی از دانشجویان به نمایندگی از جامعه دانشگاهی سخنرانی خواهند کرد.
رئیس ستاد برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: در این مراسم شماری از رؤسای دانشگاه‌های کشور، استادان و دانشجویان نیز حضور خواهند داشت.
دکتر خضری با اشاره به سایر برنامه‌های این مراسم اظهار داشت: در این مراسم از رتبه‌های برتر کنکور سراسری نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.
 

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۱۰۸ )

نظر شما :