افزایش همکاری سه‌جانبه پارک علم و فناوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران و بنیاد نیکوکاری جمیلی

تعداد بازدید:۱۵۷۳
پارک علم و فناوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران و بنیاد نیکوکاری جمیلی تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه امضا کردند.
افزایش همکاری سه‌جانبه پارک علم و فناوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران و بنیاد نیکوکاری جمیلی

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، تفاهمنامه همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشگاه تهران و بنیاد نیکوکاری جمیلی روز سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ به امضای روسای این سه مجموعه رسید.

این تفاهم‌نامه با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا و تامین اعتبار تولید نمونه محصول و راهبری هسته‌های فناور در بنیاد جمیلی با حضور روسا و مدیران سه مجموعه منعقد شد.

از زمینه‌های همکاری سه‌جانبه این تفاهم‌نامه می‌توان به اجرای برنامه‌ها و رویدادهای کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک، حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید به صورت مشترک، تامین کلیه هزینه‌های برگزاری استارت‌آپ ویکند جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان توسط بنیاد جمیلی، تامین اعتبار تولید نمونه محصول از ایده‌های پذیرفته شده در رویدادها، توسط بنیاد حامیان و بنیاد جمیلی و... اشاره کرد.

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۴ )

نظر شما :