دیدار مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر با آزادگان دانشگاه تهران

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۶ کد : ۶۱۰۷ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۹۵۸
مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ با جمعی از کارکنان آزاده دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر با آزادگان دانشگاه تهران

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور شاهد و ایثارگر، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، دکتر رحمت‌اله اللهیاری، مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر به نمایندگی از رئیس دانشگاه و رئیس ستاد امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، با جمعی از کارکنان آزاده دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ضمن دیدار با آزادگان شاغل در واحدهای مختلف دانشگاه با حضور مدیران و همکاران واحدهای مربوط از تلاش‌ها و رشادت‌های این عزیزان در دوران اسارت تجلیل و قدردانی کرد.

دکتر اللهیاری با اشاره به تحمل رنج‌ها و مرارت‌های طاقت‌فرسای این آزادگان در زندان‌های رژیم بعث عراق، گفت: «این عزیزان به اسطوره‌های صبر و بردباری مبدل شده‌اند و این خصلت نیک و روحیه متعالی همچنان در زندگی و کار آنها متبلور است به طوری که بسیاری از مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف با تدبیر و شکیبایی آنها مرتفع شده و این همکاران آزاده همچنان با روحیه اخلاق‌مداری آمیخته به فرهنگ ایثار و شهادت در جهت تعالی و توسعه دانشگاه و کشور گام برمی‌دارند».

مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر در پایان این دیدارها، به رسم یادبود هدیه و لوح تقدیری را با امضای رئیس دانشگاه تهران به آزادگان اهدا کرد.


( ۵ )

نظر شما :

احمدی ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۰
سلام، آرامش امروز ما مرهون جانفشانی شهیدان، آزادگان سرافراز، و جانبازان و مدافعان حرم است. ومن الله التوفیق
دلدار ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۴
خوب و عالی