دیدار رئیس دانشگاه تهران با خبرنگاران رسانه‌های جمعی

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۱ کد : ۶۰۸۴ اخبار اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۴۹
رئیس دانشگاه تهران روز یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ با خبرنگاران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در ابتدای این دیدار دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رئیس دانشگاه و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی، ضمن تبریک روز خبرنگار، شغل خبرنگاران را بسیار مهم و حساس توصیف کرد و صداقت، صراحت، شجاعت و امانتداری را از ویژگی‌های خطیر این شغل برشمرد.

وی دانشگاه تهران را متعلق به همه جامعه دانست و ضمن قدردانی از تلاش خبرنگاران حوزه دانشگاه در انعکاس اخبار دستاوردهای دانشگاه تهران، اظهار امیدواری کرد که پیوند دانشگاه و رسانه‌ها بیش از پیش تقویت شود.

سپس دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، وجود و حضور خبرنگاران در عرصه اطلاع‌رسانی را به ویژه در شرایطی که فناوری اطلاعات و ارتباطات امکان ارائه خبر و تصویر را برای همگان فراهم کرده است، بسیار مهم و دشوار توصیف کرد.

وی دلیل اهمیت کار خبرنگاران حرفه‌ای را در این شرایط، امکان تولید اخبار درست دانست و حضور آنان در کنار دانشگاه را برای دریافت بهتر مسائل جامعه، کمک کننده و ضروری برشمرد.

رئیس دانشگاه تهران با قدردانی از خبرنگاران برای پیگیری مسائل علمی و دانشگاهی، اظهار داشت که انتشار دستاوردهای علمی وظیفه خود دانشگاه و انعکاس آنها از سوی رسانه‌های جمعی به زبان قابل فهم برای عموم مردم کمک خبرنگاران به دانشگاه و بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه خبرنگاران با رئیس دانشگاه تهران به گفتگو پرداختند و پرسش‌های خود درباره مسائل گوناگون دانشگاه را مطرح کردند.


نظر شما :