آیین نیکانه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار شد

۰۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۹ کد : ۵۷۴۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۹۵
آیین نیکانه بنیاد حامیان دانشگاه تهران به همراه ضیافت افطاری در باشگاه دانشجویان برگزار شد.
آیین نیکانه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از بنیاد حامیان دانشگاه، آیین نیکانه این بنیاد با حضور جمعی از خیرین و واقفین دانشگاه، دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه، اعضای هیأت امنا و هیات مدیره بنیاد حامیان، یکم خرداد ۱۳۹۷، برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر محمود کمره‌ای، رئیس هیأت‌مدیره بنیاد حامیان دنشگاه تهران، گزارشی از «پویش منم دانشگاه تهرانیم» ارائه کرد. این پویش در اسفندماه ۱۳۹۶ به‌منظور تأمین نیازهای خوابگاه‌های کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

وی درباره جزئیات این پویش گفت: «در مجموع حدود ۱۶۱ نفر در این پویش مشارکت کردند و ۷۵۰ میلیون تومان تامین اعتبار شد که از این مبلغ حدود ۲۵۰ میلیون تعهد غیرنقدی و۵۰۰ میلیون تومان نیز تعهد نقدی پویش است».

رئیس هیأت‌مدیره بنیاد در ادامه افزود: «بخشی از اقلام تاکنون خریداری شده و در اختیار خوابگاه قرار گرفته است که از آن جمله جاروبرقی، ماشین لباسشویی و دینام و پمپ آب کولر است و سایر اقلام نیز در فصل تابستان برای تجهیز اقلام اقدام خواهد شد».

در این آیین، اعضای کانون همیاران دانشجویی بنیاد حامیان دانشگاه تهران ضمن معرفی خود تأثیر مثبت خیرین را دلیل اصلی شکل‌گیری این کانون و حمایت‌های مادی و معنوی خیرین نیک‌اندیش دانشگاه تهران اعلام کردند و هدف از شکل‌گیری این کانون را ساماندهی به فعالیت‌های همیاری دانشجویی بنیاد و ترویج فرهنگ کار نیکوکاری بین دانشجویان دانشگاه تهران دانستند.

در این مراسم همچنین، صندوق اندوخته نیکوکاری دانشگاه تهران به مبلغ دو میلیارد تومان با مشارکت خیرین و واقفین نیک‌اندیش دانشگاه تأمین اعتبار شد.

در ادامه مراسم، آیین دستان ماندگار به پاس یک عمر فعالیت خیر نیک‌اندیش دکتر محمدرضا حافظی در حوزه مدرسه‌سازی کشور برگزار شد و از سردیس وی با حضور رئیس دانشگاه تهران و اعضای هیأت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران رونمایی شد.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


( ۱ )

نظر شما :