حضور پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۹ کد : ۵۴۹۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۱۲
سومین رویداد فین استارز با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه برگزار می‌شود.
حضور پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه

آیین افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه با حضور ۳۹۲ شرکت داخلی و خارجی، ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و شماری از مسئولان ارشد صنعت مالی و بانکی برگزار شد.

۳۹۲ شرکت و مؤسسه داخلی و خارجی از کشورهای عراق، عمان، ترکیه، امارات، سوئیس، سوئد، انگلیس و روسیه در نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۸ حضور دارند و علاوه بر این، ارکان بورس همچون شرکت بورس، بورس کالا، فرابورس، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، بورس انرژی و شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه، شرکت‌های کارگزاری و تأمین سرمایه و مشاوران سرمایه گذاری و دیگر شرکت‌های مرتبط با بازار سرمایه نیز در این رویداد حضور فعالی دارند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه سومین رویداد فین استارز با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با مشارکت استارت‌آپ‌ها و فین‌تک‌های مالی برگزار می‌شود.
فین استارز، بزرگ‌ترین رویداد استارت‌آپ‌های مالی ایران، خاورمیانه و شمال آفریقاست. در این رویداد صاحبان استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذار و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، مجالی برای شبکه‌سازی، دیالوگ سازنده‌، معرفی ایده‌ها و فرصت‌آفرینی در فضایی تعاملی پیدا می‌کنند. این رویداد که ترکیبی از فضای نمایشگاهی، میزگردهای تخصصی، رقابت استارت‌آپی، فضای شبکه‌سازی، جلسات تخصصی مشاوره، کارگاه‌های آموزشی و جلسات B2B است، فرصتی بی‌نظیر برای صاحبان ایده، استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و فعالان حوزه سرمایه‌گذاری فراهم می‌آورد تا با تعامل هدف‌مند و سازنده به شبکه‌سازی، یادگیری، شناسایی و بررسی چالش‌ها و روندهای مطرح در این صنعت نوظهور و اثرگذار در اقتصاد جهانی بپردازند.

این نمایشگاه تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ از ۹ صبح تا ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.


نظر شما :