برگزاری اولین نمایشگاه گل و گیاه و تولیدات دانشجویان دانشگاه تهران همراه با آغاز به کار رادیو دانشگاه

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۰ کد : ۵۴۰۵ اخبار اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۲۶۵۸
اولین نمایشگاه گل و گیاه و تولیدات دانشجویان دانشگاه تهران همراه با آغاز به کار رادیو دانشگاه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه، ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه گفت: «از دانشجویان محترم دست‌اندرکار این نمایشگاه با طراوتی که همزمان با فرا رسیدن عید نوروز برگزار شد، تشکر می‌کنم. امیدوارم نمایشگاه خوبی باشد و استقبال خوبی نیز از آن صورت بگیرد».

وی در ادامه و در گفت‌وگو با رادیو دانشگاه، اعلام آمادگی کرد که در آینده نزدیک این رادیوی دانشجویی به صورت آزمایشی برای ساعتی در روز در سطح پردیس مرکزی دانشگاه تهران، پخش شود.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، تاکید کرد: «ما علاقه‌مندیم که دانشجویان بتوانند در محلی حرف‌هایشان را بزنند و انتقادشان را نسبت به مدیران، مسئولان، وضعیت آموزش، پژوهش، مسائل رفاهی و... مطرح کنند. این گفت‌وگو بین دانشجویان و مدیران می‌تواند در رفع مشکلات بسیار مؤثر باشد».

در این نمایشگاه افزون بر عرضه تولیدات دانشجویان دانشگاه تهران، انواع گل و گیاه زینتی و دارویی، انواع محصولات کشاورزی و... ارائه شده است.

اولین نمایشگاه گل و گیاه و تولیدات دانشجویان دانشگاه تهران تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران دایر خواهد بود.


( ۱ )

نظر شما :