اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی برگزار شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۵ کد : ۵۳۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۹۶۸
اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی، ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر عباس زارعی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی گفت: «بنا داریم با برگزاری استارت‌آپ‌هایی در حوزه آموزش الکترونیکی در سال آینده از آنها حمایت کنیم».

دکتر زارعی در خصوص اهمیت تقویت تکنولوژی‌های جدید خاطر نشان کرد: «رشد عمومی در تکنولوژی‌های جدید نیاز به ایجاد زیر ساخت در رشد افقی دارد. در رشد افقی تکنولوژی یادگیری الکترونیکی، زیرساخت‌هایی باید وجود داشته باشند تا بتوان آن را به‌عنوان یک فناوری جدید به سمت پیشرفت هدایت کرد».

وی افزود: «البته که زیرساخت‌ها به صورت یک زنجیره هستند و باید ایجاد شوند تا به توسعه تکنولوژی جدید کمک کنند. یادگیری الکترونیکی هم از این هدف به دور نیست، برگزاری استارت‌آپ‌ها و کنفرانس‌های مرتبط بی‌تاثیر در گسترش یادگیری الکترونیکی نخواهد بود، از این رو در صدد هستیم استارت‌آپ‌هایی را در سال آینده با موضوع یادگیری الکترونیکی برگزار کنیم».

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بیان کرد: «افراد با هر سن و سال و مدرک تحصیلی می‌توانند برای شرکت در استارت‌آپ‌ها با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ارتباط بگیرند، زیرا در پارک فضا برای این اقدام فراهم شده است. برگزاری استارت‌آپ‌ها می‌تواند توسعه این تکنولوژی جدید که یادگیری الکترونیکی است، تأثیرگذار باشد».

دکتر زارعی با اشاره به اینکه چنین برنامه‌های هدایتی، زمینه رشد تیم‌های برتر را فراهم می‌کند، گفت: «پارک علم و فناوری تا سه ماه از تیم‌های برتر برای به نتیجه رساندن طرح اولیه خود برنامه‌های حمایتی دارد و سپس آنها را به سرمایه‌گذاران خواهد سپرد».

در اختتامیه دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران از دو تیم برتر استارت‌آپی با قلک و با بیمار تقدیر شد. هم‌چنین در بخش جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از سه آثار منتخب با موضوعات دوستان ما، ستاره ایمنی من و الفبای دیجیتال آراد کارت هم تقدیر به‌عمل آمد.


نظر شما :