هیأت دانشگاهی کپنهاگ دانمارک با رئیس دانشگاه تهران دیدار کرد

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۴ کد : ۵۳۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۲۴
دکتر هانس هنریک دیتز، استاد و مدیر دانشکده بهداشت و علوم پزشکی دانشگاه کپنهاگ دانمارک، ۶ اسفند با رئیس دانشگاه تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد.
هیأت دانشگاهی کپنهاگ دانمارک با رئیس دانشگاه تهران دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، در این دیدار دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، علاقه‌مندی دانشگاه تهران را به گسترش همکاری با دانشگاه کپنهاگ اعلام کرد.

دکتر نیلی احمدآبادی در ادامه تاکید کرد: «آموزش در دانشگاه تهران از سطح کیفی بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه ایران در قلب یک منطقه جغرافیایی مهم قرار دارد، لذا ارتقای برنامه‌های مرتبط با دامپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است».

وی افزود: «دانشگاه تهران در راستای بین‌المللی شدن و ارتقای کیفیت، برنامه جامعی را برای ارزیابی دانشگاه توسط مرکز ارزیابی کیفی دانشگاه آغاز کرده است و استفاده از تجارب دانشگاه‌ها و سازماهای بین‌المللی باتوجه به استانداردهای جهانی از اهمیت خاصی برخوردار است و کسب این استانداردها امکان حضور بیشتر استادان و دانش‌آموختگان دانشگاه تهران را در بازارهای جهانی اشتغال هموارتر خواهد ساخت».

در این دیدار دکتر نادر حقانی، رئیس مرکز ارزیابی کیفی دانشگاه؛ دکتر سید حسین حسینی، معاون آموزشی؛ دکتر مهدی وجگانی، رئیس دانشکده دامپزشکی؛ دکتر پرویز شایان، مشاور دانشکده دامپزشکی در امور بین‌الملل و دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه تهران، حضور داشتند.

دکتر هنریک دیتز نیز برنامه‌های اعتبارسنجی انجمن اروپایی نهادهای آموزش دامپزشکی EAEVE و برنامه‌های ارزیابی انجام شده توسط این انجمن از برنامه‌های آموزش دامپزشکی را تشریح کرد.

این هیأت برای بازدید و برگزاری کارگاه آموزشی بین‌المللی مشترک میهمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران هستند.


( ۱ )

نظر شما :