برگزاری مسابقات والیبال جام شهدای دانشکده مدیریت

۰۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۱ کد : ۵۳۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۱۰
مسابقات والیبال جام شهدای دانشکده مدیریت روز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد.
برگزاری مسابقات والیبال جام شهدای دانشکده مدیریت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مسابقات والیبال جام شهدای دانشکده مدیریت، ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیأت علمی و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران به پشتیبانی مادی و معنوی بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد و به میزبانی و اجرای دانشکده مدیریت برگزار شد.

این مسابقات از ۲۳ بهمن تا ۵ اسفندماه به طول انجامید و ۱۲ تیم در بخش پسران و ۶ تیم در بخش دختران حضور داشتند. به منظور بالا بردن سطح مسابقات، هر تیم علاوه بر دانشجویان از فارغ‌التحصیلان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه نیز بهره می‌بردند.

نتایج این مسابقات به این شرح است: در گروه والیبال مردان، دانشکده تربیت بدنی، مقام اول؛ دانشکده مدیریت مقام دوم و پردیس علوم، مقام سوم را کسب کردند. همچنین در گروه زنان دانشکده تربیت بدنی، مقام نخست؛ دانشکده مدیریت، مقام دوم و پردیس ابوریحان، مقام سوم را کسب کردند.

در این مسابقات هر تیم می‌توانست از یک بازیکن آزاد (خارج از اعضای دانشگاه) استفاده کند که این امر باعث شد بسیاری از تیم‌ها از بازیکنان شاغل در لیگ‌های کشوری والیبال و همچنین ملی‌پوشان تیم‌های والیبال کشور در مقاطع و سطوح مختلف استفاده کنند. این موضوع شور و نشاط فراوانی به این دوره از مسابقات افزود.

در پایان مسابقات با حضور دکتر حسنقلی‌پور، رئیس دانشکده مدیریت و علی حبیب‌الهی، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه از مقام آوران این دوره از مسابقات با اهدای کاپ، احکام قهرمانی و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.


نظر شما :