دیدار جداگانه رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد زوریخ با معاون بین‌الملل و مسئولان پردیس البرز دانشگاه تهران

۰۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۰ کد : ۵۲۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۸۰
رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ با معاون بین‌الملل و مسئولان پردیس البرز دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار جداگانه رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد زوریخ با معاون بین‌الملل و مسئولان پردیس البرز دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، پرفسور میکائیل آمبول، رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ سوئیس، ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ با دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه دیدار وگفتگو کرد.

در این دیدار که باحضور دکتر علی محقر، معاون دانشگاه و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و توسعه و نیز دکتر ساسان محاسب عضو هیات علمی انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ و استاد افتخاری دانشکده علوم وفنون نوین دانشگاه تهران برگزار شد، دو طرف درخصوص همکاری‌های دوجانبه از جمله دوره‌های مدرک مشترک بحث و تبادل نظر کردند.

همچنین پروفسور مایکل آمبول، با دکتر یونس نوربخش، رئیس پردیس البرز دانشگاه تهران دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این دیدار دکتر نوربخش با برشمردن توانمندی‌ها و امکانات پردیس و همچنین برنامه‌های توسعه پردیس از جمله بین‌المللی شدن، در جهت اجرایی کردن تفاهم‌نامه امضا شده دانشگاه تهران با دانشگاه زوریخ، پیشنهاد تبادل استاد و دانشجو، برگزاری کارگاه‌های مشترک و تدریس استادان آن دانشگاه در پردیس البرز مطرح شد.

پروفسور آمبول، رئیس کرسی مذاکره و مدیریت تضاد دانشگاه زوریخ که از دیپلمات‌های برجسته سوئیس است نیز با اظهار خوشحالی از این دیدار، برای اجرایی کردن پیشنهادات همکاری موافقت کرد.


نظر شما :